LOGO - Biuro Rachunkowe  - Wrocław

Biuro Rachunkowe - Wrocław

Biura rachunkowe
Usługi dla każdego
Dane teleadresowe:
  • adres:UL. ŁĘCZYCKA 4 lok.3
  • miejscowość:53-632 WROCŁAW
  • województwo:dolnośląskie
  • telefon:+48713077779
  • www:www.superksiegi.pl

Fotografie

Zdjęcie 1 - Biuro Rachunkowe  - Wrocław     

Opis firmy

Nasze Biuro Rachunkowe obsługuje małe i średnie podmioty gospodarcze, spółki oraz osoby fizyczne prowadzące własną działalność gospodarczą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę zawodową, którą wciąż poszerzamy poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach księgowych. Dysponujemy nowoczesnym oprogramowaniem komputerowym, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu bezbłędność operacji gospodarczych. Przejmujemy na siebie obowiązek kontaktów z urzędami oraz reprezentowania Państwa interesów podczas kontroli skarbowych. Zajmujemy się zarówno uproszczoną, jak i pełną księgowością. Specjalizujemy się w ewidencji zryczałtowanego podatku dochodowego, ewidencji środków trwałych i wyposażenia oraz w ewidencji podatkowej przedsiębiorstwa.

Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów, księgi handlowe oraz sprawy kadrowe i płacowe. Sporządzamy deklaracje podatkowe, wnioski kredytowe. Doradzamy i pomagamy załatwić wszelkie formalności związane z uruchomieniem bądź likwidacją działalności gospodarczej. Odzyskujemy podatek VAT z zagranicy. Mamy wolne miejsca na prowadzenie ksiąg handlowych! Dla wszystkich NOWYCH klientów oferujemy rabat w wysokości 50% na usługi księgowe przez pierwsze 3 miesiące współpracy!

Godziny pracy

7-15

Słowa kluczowe

Polecane Biura Rachunkowe Wrocław, Księgowość Wrocław, prowadzenie księgi przychodów i rozchodów Wrocław, księgi handlowe Wrocław, prowadzenie kadr i płac Wrocław,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)