LOGO - Przewóz Osób JACEK

Przewóz Osób JACEK

Transport
Przewozy autokarowe i busy
Dane teleadresowe:
  • adres:DĄBRÓWKA 31
  • miejscowość:23-313 POTOK WIELKI
  • województwo:lubelskie
  • telefon:506 052 592
  • telefon:Angila (+44) 783 590 6862
  • www:www.transportjacek.pl

Fotografie

Zdjęcie 1 - Przewóz Osób JACEK  Zdjęcie 2 - Przewóz Osób JACEK  Zdjęcie 3 - Przewóz Osób JACEK  Zdjęcie 4 - Przewóz Osób JACEK  
Zdjęcie 5 - Przewóz Osób JACEK  Zdjęcie 6 - Przewóz Osób JACEK  Zdjęcie 7 - Przewóz Osób JACEK  Zdjęcie 8 - Przewóz Osób JACEK  

Opis firmy

Firma Przewóz Osób JACEK rozpoczęła działalność w 2002 roku a jej przedmiotem jest w szczególności pasażerski transport drogowy.

Zgodnie z ustawą o transporcie drogowym posiadamy Certyfikat Kompetencji Zawodowej oraz Licencję Ministerstwa Infrastruktury uprawniającą do przewozu osób na terenie całego kraju i za granicą. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalną krajową i zagraniczną obsługę transportową imprez turystycznych, wyjazdów firmowych i prywatnych (od samego momentu powstania firma rozwija się dynamicznie, nieustannie poszerzając swoje usługi w tym zakresie).

Od samego początku postawiliśmy na maksimum bezpieczeństwa oraz komfortową obsługę czym zjednaliśmy sobie rzesze klientów. Pomimo krótkiego istnienia na rynku możemy pochwalić się sporą grupą zleceniodawców wielokrotnie powracających z nowymi zleceniami. Doświadczenie zdobyte przez pierwsze lata działalności transportowej na rynku turystycznym, procentuje teraz w postaci umiejętności dostosowania się do życzeń nawet najbardziej wymagających klientów.

Oferta firmy

NASZE USŁUGI

Przejazdy na trasie Polska - Hiszpania

Od 2002 roku kursujemy regularnie na trasie Polska - Hiszpania świadcząc usługi w zakresie przewozu osób i paczek . Klientom, którzy decydują się na skorzystanie z naszych usług zapewniamy transport na bardzo wysokim poziomie.

Przejazdy na trasie Polska - Francja - Polska
Od 2008 roku kursujemy regularnie na trasie Polska - Francja świadcząc usługi w zakresie przewozu osób i paczek. Klientom, którzy decydują się na skorzystanie z naszych usług zapewniamy transport na bardzo wysokim poziomie.

Przejazdy na trasie Polska - Anglia- Polska

Od 2008 roku kursujemy regularnie na trasie Polska - Anglia świadcząc usługi w zakresie przewozu osób i paczek. Klientom, którzy decydują się na skorzystanie z naszych usług zapewniamy transport na bardzo wysokim poziomie.

Zajmujemy się obsługą wycieczek

Ta część oferty jest skierowana do osób, które planują zorganizowanie wycieczki w kraju lub zagranicą . Możesz spodziewać się usługi na najwyższym poziomie, zarówno, jeśli chodzi o profesjonalizm kierowców jak i sam wynajem busów i mikrobusów dla twojej wycieczki.

Transport gości z lotniska, obsługa konferencji i szkoleń

Zamawiając transport z lotniska twoi goście mogą liczyć na miłą obsługę oraz komfortowy dojazd na miejsce.

Natomiast jeśli organizujesz szkolenia, lub konferencje, oferujemy transport uczestników na miejsce i z powrotem w dokładnie wyznaczonych terminach przy zamówieniu. Możesz być pewien, iż ludzie biorący udział w szkoleniu czy konferencji docenią fachowy transport i komfortowe warunki, co pozwoli uniknąć znużenia podróżą podczas trwania jazdy.

Oferujemy obsługę tras koncertowych oraz zawodów sportowych

Proponując państwu obsługę tras koncertowych oraz zawodów sportowych zdajemy sobie doskonale sprawę, jak dużą rolę odgrywają tutaj rzeczy takie jak niezawodny środek transportu, czy komfort i wygoda jazdy.

Zarówno trasy koncertowe, jak i uczestnictwo w zawodach sportowych powodują, iż czas na odpoczynek można znaleźć w trakcie głównie jazdy; decydując się na obsługę transportu przez naszą firmę możecie liczyć na fachową pomoc, oraz komfortowe warunki podróży.

Przewozimy grupy na wesela

Jeśli planujesz ślub, bez wahania możesz całkowicie złożyć w nasze ręce wszelkie kwestie transportu z nim związane; na twoje polecenie wykonamy dowóz zaproszonych gości na ustalone miejsce włącznie z rozwózką .

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Słowa kluczowe

przejazdy na trasie Polska - Hiszpania, przejazdy na trasie Polska - Anglia- Polska, obsługa wycieczek, transport gości z lotniska, obsługa tras koncertowych, przewóz grup na wesela, obsługa zawodów sportowych, obsługa konferencji i szkoleń, obsługa wycieczek Lubelskie, transport gości z lotniska Lubelskie, obsługa tras koncertowych Lubelskie, przewóz grup na wesela Lubelskie, obsługa zawodów sportowych Lubelskie, obsługa konferencji i szkoleń Lubelskie, przewóz gości weselnych Lubelskie,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)