LOGO - Biuro Rachunkowe - Trzebiatów

Biuro Rachunkowe - Trzebiatów

Biura rachunkowe
Dane teleadresowe:
  • adres:
  • miejscowość:72-320 Trzebiatów
  • województwo:zachodniopomorskie

Fotografie

Zdjęcie 1 - Biuro Rachunkowe - Trzebiatów     

Opis firmy

Zajmujemy się usługowym prowadzeniem księgowości i obsługą kadrową firm. Nasze Biuro Rachunkowe mieści się w centrum Trzebiatowa. Na rynku funkcjonuje od kilku lat.

Celem naszego Biura Rachunkowego jest profesjonalna i rzetelna obsługa księgowo-podatkowa swoich klientów po najbardziej konkurencyjnych cenach w oparciu o bogate doświadczenie.

Księgowość jest niezwykle istotnym elementem funkcjonowania każdego podmiotu gospodarczego. Nie jest to tylko formalny wymóg jaki na firmy nakładają przepisy prawa ale także, a być może przede wszystkim doskonałe narzędzie pozwalające trzymać niezbędną dyscyplinę finansową. Właściwie prowadzona księgowość stanowi solidny fundament działania. Źle prowadzona ? stwarza problemy, chaos i konflikty z prawem.

Z drugiej strony koszty, jakie generuje profesjonalny dział księgowy stanowią często duży balast dla przedsiębiorstwa. W przypadku małych firm jest to często ciężar nie do udźwignięcia, w związku z czym, sami właściciele zmuszeni są zająć się rachunkami. Także średnie, a nawet duże firmy muszą wybierać: albo profesjonalny dział księgowy, albo redukcja kosztów i pozostawienie księgowości w rękach niewykwalifikowanych w tym zakresie pracowników. Jest jednak jeszcze inna możliwość?

Outsourcing księgowości poza struktury firmy. Powierzenie prowadzenia spraw rachunkowych profesjonalistom, którzy się w tym zakresie specjalizują i dysponują olbrzymim doświadczeniem i wiedzą. Takie rozwiązanie pozwala nie tylko zredukować koszty ale daje również absolutną pewność, że księgowość Państwa firmy jest w najlepszych rękach. Właśnie dlatego, by to Państwu zapewnić, powołaliśmy do życia nasze Biuro Rachunkowe. Posiadamy, wydany przez Ministerstwo Finansów Certyfikat Księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg.

Gwarantujemy miłą atmosferę oraz rzeczową i fachową obsługę!
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Oferta firmy

Możemy Państwu zaoferować kompleksową obsługę księgowo-rachunkową i kadrowo-płacową Państwa firmy.

Świadczone przez nasze Biuro Rachunkowe usługi obejmują między innymi:

-prowadzenie ksiąg rachunkowych
-prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów
-ewidencja przychodów (ryczałt)
-sporządzanie sprawozdań finansowych
-sporządzanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych deklaracji podatkowych PIT i VAT
-rozliczenia pracowników ? obsługa kadrowo-płacowa
-sporządzanie dokumentacji dla ZUS i PFRON
-pomoc przy rejestrowaniu nowej firmy

Słowa kluczowe

biuro rachunkowe Trzebiatów, prowadzenie ksiąg rachunkowych Trzebiatów, prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów Trzebiatów, ewidencja przychodów Trzebiatów, sporządzanie sprawozdań finansowych Trzebiatów, sporządzanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych deklaracji podatkowych PIT i VAT Trzebiatów, rozliczenia pracowników Trzebiatów, sporządzanie dokumentacji dla ZUS i PFRON Trzebiatów, księgowa Trzebiatów,

Lokalizacja na mapie