LOGO - Przedłużanie włosów Salon Fryzjerski - Kraków

Przedłużanie włosów Salon Fryzjerski - Kraków

Salony fryzjerskie
Dane teleadresowe:

Fotografie

Zdjęcie 1 - Przedłużanie włosów Salon Fryzjerski - Kraków     

Opis firmy

Kontakt zaczniemy od konsultacji, polegającej na wyborze odpowiedniej metody przedłużania włosów, rodzaju włosów, koloru i ilości pasemek.

Po założeniu włosów Panie przedłużające u mnie włosy mogą liczyć na bezpłatne ścięcie i modelowanie do pożądanej fryzury, a także na szczotkę do włosów przedłużanych gratis.

Po pierwszym zabiegu w promocyjnej cenie można nabyć u mnie kosmetyki do włosów przedłużanych (pielęgnacja włosów przedłużanych jest bardzo istotna). Na założenie włosów udzielam gwarancji.

Zabiegi wykonuję w Krakowie, ale na życzenie klientki, mogę dojechać do domu lub zaprzyjaźnionego salonu.

Oferta firmy

Metody jakimi pracuję:

MICRORING

Metoda nazywa czasami także Fill-in lub Soft Ring. Polega na zaciskaniu doczepianych pasm za pomocą małych, aluminiowych obrączek, dobieranych odpowiednio do koloru i grubości włosów. Metoda szczególnie polecana osobom o ciemnych włosach, na których łączenia są mało widoczne. Jej niewątpliwą zaletą jest także brak oddziaływania wysokiej temperatury oraz środków chemicznych na włosy i skórę głowy.

Czas noszenia: 2-4 miesiąceKERATYNOWA

Doczepianie włosów metodą keratynową polega na mocowaniu włosów za pomocą zgrzewów keratynowych. Łączenie wykonywane jest za pomocą zgrzewarki w temperaturze 180 stopni. Metoda pozwala na doczepienia dużej ilości włosów w krótkim czasie i jest najlepszym sposobem na ich szybkie zagęszczenie. Co więcej nie wymaga codziennego układania fryzury od nowa.

Czas noszenia: 2-4 miesiąceULTRADŹWIĘKI

Metoda ta wykorzystuje zjawisko „zimnej fuzji” do przedłużania włosów. Poprzez emisję ultradźwięków rozpuszcza keratynę i powoduje formowanie płaskich łączeń. Stanowią one niewątpliwą zaletę, ze względu na dyskrecję i wygodę. Sam zabieg jest bardziej przyjazny dla włosów i skóry głowy niż ten wykonany za pomocą tradycyjnej zgrzewarki.

Czas noszenia: 2-4 miesiąceKERAWOSK

Metoda ciesząca się coraz większym powodzeniem dzięki bardzo wytrzymałym łączeniom odpornym na działanie różnych farb i chemikaliów. Metoda polecana osobom z nadprodukcją sebum, problemami hormonalnymi i korzystających z kąpieli na basenie. Zaleca się u pacjentów z grubymi włosami. Łączenia mogą być płaskie lub owalne w zależności od preferencji pacjenta. Metoda wymaga użycia wysokiej temperatury.

Czas noszenia: 2-5 miesięcyTAPE-ON (kanapkowa)

Inaczej nazywana także metodą taśmową lub skin weft. Polega na łączeniu włosów za pomocą dwóch złożonych taśm sylikonowych, przyczepianych bezpośrednio do włosów. Łączenia są płaskie i elastyczne, niezauważalne na co dzień. Niewątpliwą zaletą jest krótki czas zabiegu oraz możliwość wielokrotnego zakładania włosów i ich częsta zmiana.

Czas noszenia: 4-8 tygodni
Włosy Europejskie

Miękkie, lśniące i podatne na zabiegi stylizacyjne. Strukturalnie grubsze i sztywniejsze niż włosy słowiańskie. Dzięki większej grubości są bardziej odporne na zabiegi stylizacyjne i niewłaściwą pielęgnację.Włosy Słowiańskie

Włosy cenione na całym świecie za swoją miękkość, jedwabisty połysk i gładką strukturę. Są jakościowo porównywalne z włosami dziewiczymi, ale dostępne w większym zakresie kolorystycznym. Z reguły są poddawane lekkiej obróbce.Włosy dziewicze

Włosy najwyższej jakości. Nigdy nie farbowane, zdrowe i lśniące. Z łuską włosową zachowaną w 100%. Zawsze dobierane indywidualnie.


Cena zabiegu uzależniona jest od metody, rodzaju, długości i ilości zakładanych włosów - pracuję wyłącznie na włosach wysokiej jakości.

OPINIE KLIENTEKPrzedłużanie to kapitalna sprawa dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na samodzielne zapuszczanie włosów, a marzą o ciekawej fryzurze! W kwestii wybory metody przedłużania zdałam się na panią Anię Nazimek i nie żałuję!
Barbara, 34 l.

Zapuszczenie włosów zawsze stanowiło dla mnie problem, a jednocześnie cały czas zazdrościłam koleżankom, które mogły pochwalić się piękną fryzurą. Dzięki temu, że spotkałam panią Anię Nazimek i oddałam się w jej ręce moje marzenia mogły się spełnić.
Katarzyna, 26 lat

Jestem bardzo mile zaskoczona efektem jaki osiągnęła dzięki przedłużaniu włosów u pani Ani! Dzięki temu znów czuję się atrakcyjną i pewną siebie kobietą. :)
Asia, 27 lat

Szybki termin ślubu uniemożliwił mi zapuszczenie włosów odpowiedniej długości. Nie chciałam rezygnować z wymarzonej fryzury. Dzięki zabiegowi przedłużania wykonanemu metodą keratynową mogłam wyglądać olśniewająco tego jedynego dnia!
Patrycja, lat 24


!ZAPRASZAM!

Słowa kluczowe

Przedłużanie włosów Kraków, microringi Kraków, kerawosk Kraków, ultradźwiękowe przedłużanie włosów Kraków, kanapkowe przedłużanie włosów Kraków, włosy dziewicze Kraków, włosy europejskie Kraków, włosy słowiańskie Kraków,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)