LOGO - PRZEPROWADZKI TRANSPORT UTYLIZACJA Kraków - Małopolskie

PRZEPROWADZKI TRANSPORT UTYLIZACJA Kraków - Małopolskie

Przeprowadzki
Dane teleadresowe:
  • adres:Os Jagiellońskie 6/14
  • miejscowość:31-832 Kraków
  • województwo:małopolskie
  • telefon:514 414 381
  • telefon:514 514 362
  • www:przeprowadzki-pajor.pl

Fotografie

Zdjęcie 1 - PRZEPROWADZKI TRANSPORT UTYLIZACJA Kraków - Małopolskie  Zdjęcie 2 - PRZEPROWADZKI TRANSPORT UTYLIZACJA Kraków - Małopolskie  Zdjęcie 3 - PRZEPROWADZKI TRANSPORT UTYLIZACJA Kraków - Małopolskie  Zdjęcie 4 - PRZEPROWADZKI TRANSPORT UTYLIZACJA Kraków - Małopolskie  

Opis firmy

Pajor znaczy szybko, tanio i kompleksowo.

Przeprowadzka do nowego domu, firmy, magazynu czy biura to dla wielu z nas bardzo kłopotliwe zadanie. Oto stajemy przed koniecznością przewozu mebli, kwiatków, sprzętu i uprzątnięcia użytkowanej przez dłuższy czas powierzchni.

Wtedy pojawia się pytanie: od czego właściwie zacząć?

Odpowiedź jest prosta – od telefonu do firmy Pajor, bowiem od lat wykonujemy profesjonalne i tanie przeprowadzki Kraków.

Pomagamy także w pozbyciu się zbędnych czy zepsutych urządzeń i przedmiotów - ich utylizacja odbywa się całkowicie w naszym zakresie.

Działamy 24 godziny na dobę, dostosowując się do indywidualnych potrzeb klienta, gwarantując Państwu wygodę i komfort, na jaki zawsze zasługujecie.

Przy planowanych zamówieniach powyżej ośmiu godzin bezpłatnie dowozimy materiały do pakowania drobnych rzeczy, RTV, AGD i innych mebli wtedy także nie ma dla nas znaczenia piętro i rodzaj załadunku oraz pora dnia czy nocy.

Oferta firmy

Swoje usługi dedykujemy przede wszystkim właścicielom: mieszkań, domów i posesji prywatnych. Nasza oferta skierowana jest również do posiadaczy firm, biur i magazynów. Dostarczane przez nas rozwiązania umożliwiają szybkie i tanie przeprowadzki Kraków. Świadczymy również profesjonalny wywóz mebli Kraków. W każdym przypadku zapewniamy bezpieczny transport wyposażenia.

Nasze usługi to także utylizacja mebli i wszelkich niepotrzebnych już urządzeń. Otwierając się na potrzeby swoich klientów, a przede wszystkim szanując ich czas porządkujemy wszelkiego rodzaju powierzchnie, które zostały nam powierzone. Na życzenie klienta oferujemy dodatkowo: demontaż, montaż oraz ustawienie mebli, sprzętu AGD i RTV.

Dla nas nie ma zleceń: nieważnych, trudnych czy czasochłonnych!
Nasza oferta przewiduje zarazem atrakcyjne ceny, dając zawsze pewność wykonania przeprowadzki tanio Kraków.

Zawsze dbamy o indywidualne potrzeby każdego klienta, stąd cieszymy się dobrą opinią wśród rosnącego grona osób i firm, które zdecydowały się na nasze usługi.

Państwo także możecie już dzisiaj skorzystać z profesjonalnej obsługi przeprowadzkowej.

Przeprowadzki:
(pakowanie-transport-rozpakowanie)
- mieszkań
- domów
- firm
- biur
- magazynów

Transport:

- Towarów

Utylizacja:

- wszelkiego rodzaju mebli
- urządzeń
- innych przedmiotów

Uporządkujemy przy tym mieszkania, domy, działki, piwnice, strychy

Słowa kluczowe

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)