LOGO - Monika ZACH - Biuro Rachunkowe Wołomin

Monika ZACH - Biuro Rachunkowe Wołomin

Biura rachunkowe
Usługi dla każdego
Dane teleadresowe:
  • adres:Lipiny Kąty 23
  • miejscowość:05-200 WOŁOMIN
  • województwo:mazowieckie
  • telefon:+48604482035
  • telefon:+48227870903
  • www:www.bukzach.pl

Fotografie

Zdjęcie 1 - Monika ZACH - Biuro Rachunkowe Wołomin     

Opis firmy

Biuro Rachunkowe powstało w 1992 roku. Początkowo papierowe ewidencje podatkowe prowadzone były w mieszkaniu na jednym z wołomińskich blokowisk. Wielkim wydarzeniem i potężnym krokiem było po krótkim okresie przeniesienie firmy do siedziby w Wołominie przy ul. Kościelnej 20.

Jako księgowa dołączyłam do zespołu w 1999 roku.

Wraz z rozwojem działalności zaszła potrzeba zorganizowania bardziej przestronnego i dostępnego lokalu i tak trafiliśmy pod adres przy ul. Lipińskiej 38.

W 2015 roku nastąpiło oficjalne przekazanie sterów przedstawicielom młodszego pokolenia... nowe wyzwania i nowe decyzje...

W czerwcu 2017, po miesiącach przygotowywań, z wielką przyjemnością zaprosiliśmy Państwa do obecnej siedziby w Wołominie przy ul. Lipiny Kąty 23.

Mamy nadzieję, że przez długie kolejne lata, w tej lokalizacji i sposób niezwykle dla Państwa satysfakcjonujący będziemy służyć pomocą w poznawaniu, interpretowaniu i bezpiecznym poruszaniu się w środowisku polskiego przedsiębiorcy.

Oferta firmy

Świadczymy usługi księgowe o szerokim zakresie dla osób fizycznych oraz spółek. Współpraca opiera się na naszym pełnym zaangażowaniu, indywidualnym podejściu do każdego Klienta, jego celów, potrzeb oraz problemów. Kompetentna i stała kadra gwarantuje prowadzenie dokumentacji w sposób profesjonalny.

Świadczymy następujące usługi :
- Księgowość zewnętrzna
- Obsługa BHP
- Kredyty dla firm
- Wsparcie merytoryczne
- Zakładanie firmy
- Obsługa kadr i pła

Zapraszamy!!!

Słowa kluczowe

biuro rachunkowe Wołomin, polecane biuro rachunkowe Wołomin, zakładanie firm Wołomin, likwidacja firm Wołomin, wybór formy opodatkowania Wołomin, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów Wołomin, prowadzenie ksiąg handlowych Wołomin, sporządzanie deklaracji VAT Wołomin, prowadzenie ewidencji VAT Wołomin, pomoc przy wnioskach kredytowych Wołomin, wyprowadzanie zaległości Wołomin, sporządzanie wniosków o zwrot VAT od zakupu materiałów budowlanych Wołomin,

Lokalizacja na mapie

Szybki kontakt:

Imię, nazwisko/ Firma
E-mail(wymagane)
Temat(wymagane)
Weryfikacja(wymagane)
Wiadomość(wymagane)